Güneysu Öğretmenevi
GÜNEYSU ÖĞRETMENEVİNE HOŞGELDİNİZ

Rezervasyon 1. Adım

1.ADIM

ONLINE REZERVASYON

Kredi Kartı veya EFT/Havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ, REZERVASYON İŞLEMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ DİKKAT İLE OKUYUNUZ.

ÜCRETLERİMİZE KAHVALTI DAHİLDİR

1. KAMU VE ÜYE FİYATI

  • Otelimizde Tek Kişilik Oda Konaklama Ücreti ÖĞRETMEN 275.00 TL'dir.Paylaşımlı Odalarda Konaklama Ücreti Kişi Başı ÖĞRETMEN 250.00 TL'dir.

  • Otelimizde Tek Kişilik Oda Konaklama Ücreti Kamu 550.00 TL'dir.Paylaşımlı Odalarda Konaklama Ücreti Kişi Başı KAMU 500.00 TL'dir.

  • Bu Fiyattan (Kişinin Kendisi de beraber olmak koşuluyla Annesi Babası Eşi Ve Çocukları) Yararlanmaktadır.

  • Ayrıca Kamu Fiyatından Geçerli Öğrenci Kimliği Olan Öğrencilerin Kendileri Yararlanabilmektedir.

    DİKKAT: Destek hizmetleri genel müdürlüğünün 15/09/2022 tarih ve 57766217 sayılı yazıları gereği Öğretmenlere kendileri ve 1. Derece yakınları (kişinin kendisi de beraber olmak koşuluyla Annesi Babası Eşi ve Çocukları) günlük kişi başı kamu ücretinin yarısı olarak uygulanacaktır.

 2.SİVİL FİYATI

  • Otelimizde Tek Kişilik Oda Konaklama Ücreti Sivil 600.00 TL'dir. Paylaşımlı Odalarda Konaklama Ücreti Kişi Başı 550.00 TL'dir.

3. ÇOCUK FİYATI
* 7 yaş ve üzeri yaşlar yetişkin olarak fiyatlandırılmaktadır.

  • 01 Şubat 2017 tarihinden sonra doğan çocuklar için konaklama bedeli alınmaz. (Bu durum için tam yatak verilmez, talep edilmesi halinde rezervasyon için bir adet yer yatağı verilir.) 01 Şubat 2017 tarihinden önce doğanlardan tam ücret alınır(7 yaş ve üzeri). Kamu Sosyal  Tesislerine İlişkin Tebliğ (tebliğ no:2019-1) (MADDE 7/10)

4.REZERVASYON İPTAL İŞLEMLERİ

Konaklama tarihinden 5 gün öncesine kadar konaklama rezervasyonlarını iptal ettirenlere peşin yatırdıkları ücretin tamamı iade edilir. Rezervasyonlarını konaklama tarihine 5 günden daha az süre kalınan dönem içinde iptal ettirenlere ise peşin yatırdıkları ücret % 20 kesinti yapılmak suretiyle iade edilir. Rezervasyon tarihinden 24 saat öncesine kadar başvuru olmaması halinde iptal işlemi gerçekleştirilemez.

Konaklama, belirtilen çıkış tarihinden önce sonlandırılmak istendiğinde; en geç saat 11.00’e kadar kuruma bilgi vermek kaydıyla peşin alınan konaklama ücretinin konaklanmayacak günlere ait kısmı % 20 kesintili olarak iade edilir.

İptal işleminin kesinleşmesi ve ücret iadesi yapılabilmesi için iptal dilekçesi düzenlenerek kurumumuz rezervasyon birimine faks ya da e-mail yolu ile gönderilmesi veya telefon ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.Aksi takdirde rezervasyonunuz iptal edilmeyecek ve ücret iadesi yapılmayacaktır. (29 Nisan 2021 PERŞEMBE tarihli MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖĞRETMENEVİ, ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU UYGULAMA YÖNETMELİĞİ. )

TIKLA      KONAKLAMA İADE DİLEKÇE ÖRNEĞİ

TIKLA      Konaklama ve Mesafeli Satış Sözleşmesi

ÇOCUK SAYISINI SIFIR OLARAK ODA ARAMASI YAPINIZ. 7 YAŞ VE ÜZERİ NORMAL BİREY OLARAK DEĞERLENDİRİLİR.
EN FAZLA 3 YETİŞKİN OLARAK ODA ARAMASI YAPINIZ.
Giriş / Çıkış tarihini seçtiğinizde otelimizde müsait olan odalar listelenecektir.

KİŞİ SAYISI